O mnie

Stylizacja paznokci to moja pasja, która przerodziła się w satysfakcjonującą pracę. Jestem tu po to, by pomóc Ci osiągnąć to samo!

Poznaj nas lepiej

Specjalizacja krok po kroku

Gdy postawiłam pierwszy krok w świecie stylizacji paznokci, odkryłam, że jest to moje miejsce. Masz podobnie? Jeśli czujesz, że stylizacja paznokci to Twoja pasja, nie poddawaj się! Kiedyś byłam w tym samym miejscu, co Ty i teraz chętnie wesprę Cię w Twojej drodze.

Pomogę Ci przejść przez każdy etap rozwoju – od podstaw po zaawansowane techniki. Wspólnie odkryjemy kolejne tajniki stylizacji paznokci i udoskonalimy umiejętności. Wybierz szkolenia manicure i osiągaj swoje cele!

Justyna Wróblewska-Ryś

Od 2019 roku intensywnie szkolę z zakresu stylizacji paznokci. W moich szkoleniach wzięło udział już prawie 1000 osób. Przeszłam przez każdy etap stylistki paznokci, począwszy od samouka, skończywszy na własnym salonie.

Podczas wieloletniej pracy jako stylistka zdobyłam bogate doświadczenie i wiem jak radzić sobie z realnymi problemami występującymi w salonie.

Moje szkolenia są treściwe i konkretne. Po zakończonym szkoleniu jesteś w stanie od razu wdrożyć nabyte umiejętności i podnieść jakość swojego manicure.

Opinie

Sprawdź co o nas mówią

Przeczytaj opinie naszych kursantek i dowiedz się, komu już pomogłam.