Kursy stylizacji paznokci Rzeszów

Rozwijaj się w towarzystwie innych pasjonatek manicure i pod okiem doświadczonej prowadzącej. Poznaj naszą ofertę i zapisz się na stacjonarne kursy stylizacji paznokci w Rzeszowie!

PS: Oferujemy też kursy z dojazdem do stylistek

Rozwijaj się jako stylistka

Wybierz szkolenie dla siebie

Niezależnie od tego na jakim etapie zaawansowania jesteś, znajdziesz tu coś dla siebie! Zbudujesz silne podstawy lub nauczysz się nowych technik i metod – wybierz kurs stylizacji paznokci w Rzeszowie!

3350 zł
3350 zł

Twoja Ścieżka do Wiedzy

Rozpocznij swoją podróż edukacyjną z nami w czterech prostych krokach! Nasz proces zakupu kursu stylizacji paznokci jest szybki, łatwy i przejrzysty.

1. Wybierasz szkolenie dla siebie

Zapoznajesz się z naszą ofertą i decydujesz się na kurs odpowiedni dla Ciebie lub Twojego zespołu.

2. Kontaktujesz się z nami

Rozmawiamy na temat szkolenia i umawiasz się na konkretny termin.

3. Odbywasz szkolenie

Szkolisz się u nas, lub my przyjeżdżamy do Ciebie. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do Twoich potrzeb.

4. Otrzymujesz certyfikat

Odbywając u nas szkolenie stacjonarne, zawsze otrzymujesz certyfikat uczestnictwa.

Zainwestuj w kurs stylizacji paznokci

Wiedza zdobyta na profesjonalnych kursach pozwoli Ci podnosić jakość usług i zdobywać nowych klientów. Doskonal się, zdobywaj kolejne zawodowe cele i kształtuj swoją ścieżkę kariery. Wybierz kurs najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Prowadzimy zajęcia skonstruowane z myślą o efekcie końcowym. Szkoląc się u nas masz pewność, że ponosisz dobrą inwestycję. Pamiętaj! Możesz odbyć kors stylizacji paznokci stacjonarnie w Rzeszowie, ale możemy tez dojechać do Ciebie!

Justyna Wróblewska-Ryś

Od 2019 roku intensywnie szkolę z zakresu stylizacji paznokci. W moich szkoleniach wzięło udział już prawie 1000 osób. Przeszłam przez każdy etap stylistki paznokci, począwszy od samouka, skończywszy na własnym salonie. Podczas wieloletniej pracy jako stylistka zdobyłam bogate doświadczenie i wiem jak radzić sobie z realnymi problemami występującymi w salonie. Moje szkolenia są treściwe i konkretne. Po zakończonym szkoleniu jesteś w stanie od razu wdrożyć nabyte umiejętności i podnieść jakość swojego manicure.

Zastanawiasz sie czy warto?

Marzysz o byciu profesjonalną stylistką paznokci? A może już pracujesz w branży i chcesz zdobywać nowe umiejętności? Nasze kursy stylizacji paznokci w Rzeszowie będą dla Ciebie odpowiednie. Oferujemy kursy, które łączą kreatywność z solidnymi podstawami teoretycznymi oraz zaawansowanymi technikami. 

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią pracę bezpośrednio ze szkoleniowcem indywidualnie lub w kameralnej grupie. Wybieraj spośród szerokiej gamy kursów, od kompleksowych szkoleń po specjalistyczne moduły skupiające się na nowych technikach i trendach.

Dzięki naszym kursom zdobędziesz nie tylko wiedzę, ale i inspirację do tworzenia wyjątkowych stylizacji. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonego instruktora, który podzieli się z tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

W Manikurs rozumiemy również potrzebę bezpośredniego kontaktu i praktycznej nauki. Nasze kursy stylizacji paznokci prowadzimy w naszym salonie w Rzeszowie, jak również z dojazdem do kursanta. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującą stylistką, czy chcesz rozwinąć umiejętności swojego zespołu, znajdziemy rozwiązanie idealne dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Opinie

Sprawdź co o nas mówią

Przeczytaj opinie naszych kursantek i dowiedz się, komu już pomogłam.