Jak wykonać perfekcyjny baby boomer ? – krok po kroku

Czym jest zdobienie baby boomer? To nowoczesny french manicure w stylu ombre, gdzie kolor biały przechodzi w subtelny róż.

Baby boomer – co to za stylizacja ?

Czym jest zdobienie baby boomer? To nowoczesny french manicure w stylu ombre, gdzie kolor delikatny różowy lub beżowy przechodzi w biały . Stylizacja baby boomer sprawdzi się doskonale na długich paznokciach ale także na krótkich. Musisz pamiętać o prawidłowej technice wykonania stylizacji, a dopasuje się do każdej długości paznokci. Efektowna stylizacja to dopełnienie wieczorowej kreacji.

Baby boomer – jak wykonać?

Wykonanie każdego manicure należy rozpocząć od przygotowania płytki paznokcia. 

Na początku powinnaś zacząć od usunięcia skórek wokół płytki paznokcia, idealnie sprawdzą się do tego patyczki drewniane. Jeśli masz problem z twardymi skórkami użyj żel zmiękczający skórki. Skórki możesz odepchnąć kopytkiem. Kolejnym etapem jest wycięcie skórek.

Cążki do skórek pomogą ci bez problemu wyciąć odsunięte skórki. Ważne abyś używała ostre cążki

Jak w każdym przypadku przed nałożeniem hybyrd, płytkę należy zmatowić i odtłuścić i zdehydrować np Nail Prepem. Dzięki tej czynności masz pewność że paznokcie są gotowe na kolejne działania. Nie zapomnij o innych preparatach pomocniczych – primer, kwasowy lub bezkwasowy zawsze dobierz do płytki. 

Następnym krokiem jest odpowiedź na pytanie “jakie lakiery wybrać do baby boomer?” 

W tym przypadku skorzystaj ze sprawdzonych lakierów hybrydowych. Do stylizacji baby boomer potrzebne ci będą lakiery Eclair Nail. Aby uzyskać transparentny baby boomer możesz użyć np. Celia, French Style, French Kiss lub kryjący baby boomer future millionare, wifey, she is art. Aby wykonać białą końcówke baby boomer użyj napigmentowany biały lakier hybrydowy lub białą pasta do zdobień. Gąbeczka do ombre będzie tutaj niezbędna. 

Dobór odpowiednich produktów jest niezbędnie ważny, dlatego że gwarantuje Ci to wykonanie idealnego baby boomer bez smug. Po zakończonym kompletowaniu produktów i przyrządów mozesz zadac sobie pytanie jak wykonać stylizację.

Paznokcie KROK PO KROKU – Baby Boomer

Przeczytaj nasz poradnik baby boomer krok po kroku sprawi że uzyskasz idealne przejście i nie będzie sprawiał Ci już kłopotów. GOTOWA ?! Zaczynamy

  1. Przygotuj płytkę paznokcia – usuń skórki, zmatuj płytkę, nadaj kształt kwadrat lub oval, migdał i nałóż preparaty pomocnicze.
  2. Teraz jest czas na aplikacje bazy hybrydowej na cała płytkę. nastepnie utwardź ja w lampa uv/led 48w przez 60 sekund.
  3. Nałóż wybrany przez siebie lakier hybrydowy, utwardz go 30-60 sekund. dla podbicia koloru i wzmocnienia krycia nalóz druga warstwe lakieru i utwardz go ponownie.
  4. Od wolnego brzegu paznokcia do około połowy długości paznokcia nałóż biały dobrze napigmentowany lakier hybrydowy lub białą pastę do zdobień. Zrób to cienko a dokładnie
  5. Utnij kawałek gąbki, najlepiej wielkości paznokcia i zacznij blendować, uklepywać biały produkt. Twoje ruchy muszą być od jednej do drugiej strony do około połowy paznokcia. Utwardź w lampie 30-60 sekund. pierwsza warstwa powinna byc mało widoczna. 
  6. Powtórz czynnosc z kroku 4, tym razem nałóz biały produkt troche nizej. Jeśli chcesz wzmocnić efekt powtarzaj czynność aż zdobienie paznokci Cię zadowoli.
  7. Na sam koniec zabezpiecz paznokcie blyszczacy top hybrydowy, utwardz go 60 sekund.
  8. Nałóż oliwkę do skorek, która je odżywi i nawilży przez co cała dłoń będzie wyglądać bardziej elegancko. 

Teraz pozostaje cieszyć  się manicurem nawet do 4 tygodni. 

Modne zdobienie – podsumowanie 

PROTIP ! baby boomer z baza coverowa ? Zamiast lakieru hybrydowego użyj bazy coverowej 

Od teraz nie musisz się zastanawiać jak zrobić hybrydowe paznokcie baby boomer, to skomplikowane zdobienie na paznokciach od teraz będziesz w stanie wykonać prosty i szybki babyboomer. Instrukcja krok po kroku i odpowiednie produkty są kluczem do pięknych paznokci.  Paznokcie to wizytówka kobiety.

Opinie

Sprawdź co o nas mówią

Przeczytaj opinie naszych kursantek i dowiedz się, komu już pomogłam.